اینجا دنیای مشترک و زیبای ما مادرها است...برای شما و از شما پروانه های کوچولو مینویسیم که همه دنیای ما هستید...

 
لاريسا خانوم پستونکی
نویسنده :
 آیدا مسروری
تاریخ :
 ۱۳۸٦/٧/٢۸
زمان :
 ۳:٤۸ ‎ب.ظ
نظرات ()

سلام به همگی

اول از همه میخوام یه کم غر بزنم. آخه حرصم در اومده٬ ماجرا از این قراره که:

اوایل تولد لاریسا همه به من توصیه کردن بهش پستونک بدم تا گاهی اوقات بتونم جایی بذارمش یا اینکه اون وقت هایی که اونقدر میخورد تا خوابش ببره٬ از انفجارش جلوگیری کنم.

خلاصه اینکه لاریسا اوایل اصلا پستونک رو نمیگرفت٬ اما یه روز صبح که پا شد ٬نمیدونم آفتاب از مغرب در اومده بود یا خواب نما شده بود که با مختصر تلاشی پستونک رو گرفت و من هم خوشحال که : آخ جون ٬ بالاخره پستونک خورد.

اما حالا بعد از یه ماه پشیمون شدم که بهش دادم!!! به قول بابایی که به لاریسا میگه:

ـ بابایی این مامان تو یه چیزیش میشه٬ تو غصه نخور٬ اون زمان که من هی زدم تو سر خودم که بابا پستونک نده بهش٬ گوش نداد ٬ حالا که بالاخره تو پستونک رو گرفتی ٬پشیمونه!!!!

خلاصه....لاریسا حسابی عادت کرده که موقع خواب حتما دمر بخوابه و ترجیح میده وقتی دمر گذاشتمش پستونک بخوره البته داستان پستونک خوردنش به همین جا ختم میشه و من اصلا مواقع دیگه بهش پستونک نمیدم٬ اما همین موقع خواب هم آزارم میده. البته بگذریم از اینکه خیلی راحت با چند دقیقه مک زدن میخوابه و اصلا احتیاجی به تکون دادن و آواز خوندن و راه بردنش نیست.

ولی در کل الان فکر میکنم لاریسا چون بچه آرومیه اصلا احتیاجی بهش نداشت .

امروز که تصمیم گرفتم بهش ندم و به شکل های دیگه بخوابونمش٬ کلی غر زد و ناراحت بود.

دمر خوابیدنش هم حکایتی داره.در طول روز دوست داره حتما دمر بخوابه و ۲-۳ساعت  اگه تکونش ندم همونطور میخوابه. اما شب ها ٬نه. راحت طاق باز میخوابه. البته با دکترش که صحبت کردم گفت زیاد مسئله ای نیست٬  فقط باید مواظب تنفسش باشی.

راستی زمان شیر خوردنش هم کوتاه تر شده . نمیدونم طبیعیه یا نه؟! اما فکر میکنم که سیر میشه چون هر دفعه سینه من رگ میکنه و حسابی شیر ازش سرازیر میشه و اونم تند تند میخوره . و تایم شیر خوردنش نهایت ۱۰ دقیقه میشه.

خلاصه که اینم از خوردن و خوابیدن فینگیل ما!!کلمات کلیدی :


 
من آیدا هستم.مادر یه دختر ناز به اسم لاریسا و همسر یک مرد مهربان و دوست داشتنی به اسم رضا...به تازگی هم یه عضو جدید به خانواده مون اضافه شده به اسم سام ..روزگار خوبی رو در کنار هم تجربه میکنیم و من تصمیم دارم تلخی ها و شیرینی های این روزگار رو اینجا ثبت کنم تا از یاد نره.
 
   
   
   
   
   
   
 

 
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به لاریسا، سام و مامان آیدا مي باشد.
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

قالب وبلاگ

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سايت و قالب وبلاگ

طراحي وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ