اینجا دنیای مشترک و زیبای ما مادرها است...برای شما و از شما پروانه های کوچولو مینویسیم که همه دنیای ما هستید...

 
لاريسا و عروسی
نویسنده :
 آیدا مسروری
تاریخ :
 ۱۳۸٦/۸/۱٥
زمان :
 ۱:٤٦ ‎ب.ظ
نظرات ()

سلام سلام ٬ صد تا سلام...

اول از همه پوزش از این همه تاخیر! چه کنیم؟! بچه داریه دیگه!!

هفته پیش ما عروسی دعوت بودیم .روز حنا بندون من لاریسا رو کلی آلاگارسون کردم و جوراب شلواری و پیرهن و دستبند و گردنبند و خلاصه کلی تشکیلات و خودم هم بدو بدو حاضر شدم و رفتیم...

برعکس بقیه مهمونی ها که من از اول تا اخر اون وسط بودم ٬ اون شب مثل خانوم ها نشستم و بچه داری کردم!!

و از اونجایی هم که لیدی موش بنده عادت داره دمر بخوابه٬ کریر کاملا یا بهتر بگم:تقریبا بدون استفاده موند و فقط یه بار همونطور دمر گذاشتمش تو کریر و بالشت گذاشتم زیر شکمش تا یه کم خوابید ولی اینقدر این و اون به حال سکته افتادن که : وای الان خفه میشه٬ وای دماغش گرفت و از این حرفا که خودش رضایت داد و بیدار شد و خوابید رو پای من.

خلاصه اون شب اینطوری گذشت و البته باید بگم دیگه آخراش

عصبانی شده بود و حسابی خوابش میومد...بنا بر این بنده تصمیم گرفتم شب عروسی نبرمش تا اذیت نشه!البته مامانم شب حنا بندون هم کلی غر زد که این بچه رو نبر اما کو گوش شنوا؟!

خلاصه روز عروسی مامان و شایان (برادرم) اومدن خونه و من لاریسا رو گذاشتم پیششون و رفتم. ناگفته نماند که شایان تو نگهداری لاریسا مامانم رو هم قبول نداره ! و خودش خیلی راحت لاریسا رو اروم میکنه تا جایی که گاهی من و مامانم لاریسا رو میذاریم پیش اون و دو تایی میریم بیرون!

ولی خودمونیم! خیلی حال داد . البته بگذریم از اینکه من تو عروسی هر بچه ای رو میدیدم یاد لاریسا میفتادم و حسابی هم دلم براش تنگ شده بود ولی برای هر دومون بهتر بود خودش هم دیگه خسته نشد و مهم تر از همه اینکه: نگرانی مامانم هم در مورد چشم خوردنش برطرف شد!کلمات کلیدی :


 
من آیدا هستم.مادر یه دختر ناز به اسم لاریسا و همسر یک مرد مهربان و دوست داشتنی به اسم رضا...به تازگی هم یه عضو جدید به خانواده مون اضافه شده به اسم سام ..روزگار خوبی رو در کنار هم تجربه میکنیم و من تصمیم دارم تلخی ها و شیرینی های این روزگار رو اینجا ثبت کنم تا از یاد نره.
 
   
   
   
   
   
   
 

 
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به لاریسا، سام و مامان آیدا مي باشد.
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

قالب وبلاگ

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سايت و قالب وبلاگ

طراحي وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ