اینجا دنیای مشترک و زیبای ما مادرها است...برای شما و از شما پروانه های کوچولو مینویسیم که همه دنیای ما هستید...

 
 
نویسنده :
 آیدا مسروری
تاریخ :
 ۱۳۸٦/۸/٢٩
زمان :
 ۱:٠٠ ‎ب.ظ
نظرات ()

سلام

امان از این فسقلی ها!! هر روز یه مدل هستن!!  لاریسا بعضی روزا اینقدر میخوابه که میشه شکل ترب باد کرده!! بعضی وقت ها هم صبح که بیدار میشه نمیخوابه تا غروب!!!

مثلا دیروز . از صبح زود بیدار شد .( البته تازگی ایشون سحر خیزی از صفات حسنه شون شده!) منم که متنفرم از کله سحر پا شدن.خلاصه دیگه نخوابید تا ظهر که به زور خوابوندمش.اما شاید در کل یه ساعت بیشتر نخوابید! و دوباره بیدار شد. من پای کامپیوتر بودم اونم واسه خودش صفا میکرد!! و کلی هنجره اش رو تمرین داد و آواز خوند!

من که دیگه از زور گیجی میخوردم به در و دیوار و تا دلم خوش میشد که آخ جوووون خوابید...سرش رو از زیر پتو بلند میکرد و اینور اونور رو نگاه میکرد!!

این کار رو چند وقتی هست که یاد گرفته . آخه دیگه تو این سن بچه ها میتونن سرشون رو بیارن بالا. این بچه ما هم که بی جنبه...هی موقع خواب تمرین گردن میکنه ..اینجوری:

خلاصه تا بعد از ظهر یه خواب سیر نکرد و غروب هم که وقت دکتر داشتیم بردمش دکتر. اونجا هم یه دهن خانوم دکتر رو مهمون کرد ! نمیذاشت اون صدای قلبش رو گوش کنه!!همه اش آواز میخوند! هر چی اون بیچاره میگفت: هییسس ایشون اصلا اهمیت نمیداد و اغو پغون میکرد!! من و بابایی هم حسابی خنده مون گرفته بود!!  

دکتر گفت مشکلی نداره و قلبش هم راحت کار میکنه .برای کیپ بودن بینی اش هم همون قطره کلرو سدیم رو توصیه کرد و گفت بخور رو ادامه بده.

من برای ادرارش نگران بودم چون دفع اوره داره و گاهی ادرارش رنگیه. وقتی دکتر پمپرزش رو دید گفت اینا کریستال های اوره است که وقتی مایعات بدن بچه ها کم میشه٬ادرارشون غلیظ میشه و اوره همراهش دفع میشه. یا درست شیر نمیخوره یا اتاقش گرمه و عرق زیاد میکنه. ولی من فکر کنم مال دمای اتاق نیست .من هم که معمولا زیاد تو خونه نمیپوشونمش...نمیدونم . خدا کنه خوب شه و کار به آزمایش نرسه .

از امروز یه مقدار اب جوشیده هم بهش میدم .شاید بهتر شه.کلمات کلیدی :


 
من آیدا هستم.مادر یه دختر ناز به اسم لاریسا و همسر یک مرد مهربان و دوست داشتنی به اسم رضا...به تازگی هم یه عضو جدید به خانواده مون اضافه شده به اسم سام ..روزگار خوبی رو در کنار هم تجربه میکنیم و من تصمیم دارم تلخی ها و شیرینی های این روزگار رو اینجا ثبت کنم تا از یاد نره.
 
   
   
   
   
   
   
 

 
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به لاریسا، سام و مامان آیدا مي باشد.
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

قالب وبلاگ

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سايت و قالب وبلاگ

طراحي وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ