اینجا دنیای مشترک و زیبای ما مادرها است...برای شما و از شما پروانه های کوچولو مینویسیم که همه دنیای ما هستید...

 
گزارش سفر : لاریسا قرتی میشود !!!
نویسنده :
 آیدا مسروری
تاریخ :
 ۱۳۸٧/٢/۳۱
زمان :
 ٢:٠٧ ‎ب.ظ
نظرات ()

• اول از همه راجع به قرارامون باید بگم که : پنج شنبه دوم خرداد ٬ ساعت ۱۱ صبح ٬ در پارک ملت روبروی مجسمه شهریار ‌(‌روبروی ورودی اصلی پارک ملت) منتظر همه شما دوستای گلم هستیم ٬ هز کی این پست رو میخونه و دوست داره تا از نزدیک با هم آشنا شیم پنج شنبه رو فراموش نکنه !! من که باورم نمیشه میخوام همه شما رو ببینم . احساسم یه جور دلهره خیلی شیرینه . پس منتظرتونیم ها ...

• و حالا بخش شیرین پست !!! لاریسا خانوم ما :

شمال به شدت به لاریسا خوش گذشت و کلی واسه خودش حال کرد .اولا که خواهون زیاد داشت و مسئله بغل و ددر و گردش و سیاحت رله بود !! روزا تو حیات باصفای مامان بزرگ عشق میکرد گاهی هم میبردمش زیر سایه درختای تو حیات تکون تکونش میدادم تا بحوابه و قشنگ احساس میکردم چه کیفی میکنه از اینکه تو هوای آزاده ...

حسابی هم بلا و شیطون شده ٬ مخصوصا که همه بهش توجه میکردن و میخندیدن ٬ اونم مدام هنر نمایی میکرد!!! و اما هنر نمایی های دخترم :  

اول اینکه تا کوچکترین صدایی که یه نموره ریتمیک بود به گوشش میخورد ٬ چنان رقصی میکرد که بیا و ببین !!! دست میزد و مثل فنر میپرید بالا و پایین . اونم در هر وضعیتی !!! حتی و قتی ایستاده بود یا دولا بود !!!

همه جمیعا دست .... لاریسا خانوم رقص !!!!! .....حالا٬ لاریسا بلا دست ....دوباره رقص ....حالا برعکس !!!! واین پروسه از زمانی که رفتیم شمال تا زمانی نشستیم تو هواپیما و برگشتیم ادامه داشت .بچه ام کلی سنگ تموم گذاشت واسه پسر عمه ام !!! همه رو شرمنده کرد . کار به جایی رسید که مامانم اینا از ترس چشم خوردن  لاریسا ٬ ایشون رو از مجلس به بیرون انتقال دادن !!!!

دومیش هم این بود که کف دست ها و پاها و سرش رو میذاشت زمین و کونش رو هوا میکرد !!! ببخشید که مجبور شدم اینقدر رک بنویسم آخه طور دیگه منظور نمیرسید !!! روز اول که لاری این کار رو کرد مامان بزرگم کلی بهش خندید و باهاش دالی کرد و گفت دختری٬ دروازه باز میکنی که مهمون بیاد؟! و لاریسا هم در اثر این توجه مدام این حرکت رو تکرار میکرد و تا چشمش به مامان بزرک بیچاره من می افتاد آقا فیله هوا میشد !!! ( حتما عکسی رو که تو این وضعیت ازش گرفتم میذارم )

خلاصه که این بچه ما کلی همه رو سر گرم کرد و  آتیش سوزوند.

دیشب تا صبح لاریسا بارها با گریه از خواب بیدار شد و من و رضا مونده بودیم آخه چی شده که اینجور با گریه از خواب بیدار میشه و بی قراره .دست اخر اوردمش پیش خودمون تا یه کم آروم خوابید .صبح هم کسل بود و بعد از صبحانه دوباره خوابش برد .وقتی از خواب بیدار شد دیدم سرش داغه و انگار تب داره اما هیچ جای بدنش جز سرش داغ نبود ٬همینطور که داشت شیر میخورد به این فکر میکردن که چشه؟ یعنی سرما خورده؟ که یه لجظه دهنش رو باز کرد و دیدم که لثه بالاش طرف راست تاول داره و سفیدی دندونش پیداست !!! فوری زنگ زدم و به رضا گفتم ...بیچاره خیلی دلم براش سوخت آخه لاریسا دندون در اوردنش هیچ علائمی نداره ٬ نه آبریزشی نه بی قراری...وقتی من متوجه اش میشم که یا در بیاد با تاولش رو ببینم .طفلک بچه ام بس که مظلومه ...همه اش میگفتم اگر دیشب فهمیده بودم حد اقل بهش یه کم استامینوفن میدادم که اذیت نشه ... 

لاریسا حدود ۱۰ روزه که دستشو به اطراف میگیره و بلند میشه .اوایل براش یه کم سخت بود اما الان به راحتی دستشو به مبل و میز و.... میگیره و بلند میشه می ایسته و گاهی تو همون وضعیت چند قدمی هم بر میداره. واییی نمیدونین چه کیفی میکنم وقتی خودشو می اندازه تو بغلم یا دستاشو باز میکنه و بغلم میکنه . انگار اون لحظه تموم دنیا مال خود آدمه !

در کل لاریسا روز به روز داره با هوش تر و هوشیار تر میشه خیلی از عکس العمل هاش باعث تعجبم میشه و خیلی از کاراش کاملا از سر اراده و اختیاره ! در کل باید بگم خیلی سریع داره رشد میکنه و بزرگ میشه و مدام کارای جدید انجام میده.

در آخر میخوام  بگم بی اندازه منتظر دیدارتون هستم و خواهش میکنم همگی لطف کنین بیاین و  خوشحالمون کنین .خیلی این جند روز دلم براتون تنگ شده بود و شمال به یاد همه تون بودم و جاتون رو هم خالی کردم .

    قربون گل دخمل خوشمل خوشمزه قرتی مامان .....کلمات کلیدی :


 
من آیدا هستم.مادر یه دختر ناز به اسم لاریسا و همسر یک مرد مهربان و دوست داشتنی به اسم رضا...به تازگی هم یه عضو جدید به خانواده مون اضافه شده به اسم سام ..روزگار خوبی رو در کنار هم تجربه میکنیم و من تصمیم دارم تلخی ها و شیرینی های این روزگار رو اینجا ثبت کنم تا از یاد نره.
 
   
   
   
   
   
   
 

 
 
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به لاریسا، سام و مامان آیدا مي باشد.
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

قالب وبلاگ

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سايت و قالب وبلاگ

طراحي وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ