سلام ٬یه سلام کاملا بهاری ٬یه سلام سبز...اولین سلام در سال جدید !

ما برگشتیم...دلم برای همگی تون به شدت تنگ شده بود و لحظه شماری میکردم که برسم و یه دل سیر حرف بزنم ! به همه سر بزنم ٬ از حالتون باخبر بشم. اما دیدم شما هم کمابیش در تعطیلات به سر میبرین و خیلی هاتون پست جدید نذاشتین .البته این رسمشه! همیشه بعد از عید یه کم طول میکشه تا همه چی عادی بشه و ما به زندگی روتینی که داشتیم برگردیم ! من که همیشه تا یه ماه بعد در رخوت نوروزی به سر میبرم !!! به هر حال نوروز امسالم گذشت...از حالا به بعد سال هر روز کهنه تر میشه ! و من از ته دل امیدوارم سالی سراسر از خوبی و سلامت ٬ پر از رزق و روزی ٬ مملو از شادی و اتفاقات خوب ٬ در انتظار همه باشه .

 و اما سفر نامه ما و لاریسا ! در واقع این اولین نوروز و سفر نوروزی خانواده ۳ نفری ما بود. و دلم میخواد اینجا ثبتش کنم تا یادمون نره چه اتفاقاتی افتاد ...

صبح روز عید بیدار شدیم و تند تند آماده شدیم و تا اومدیم به خودمون بجنبیم سال تحویل شد و عمو نوروز پاشو به خونه دلهامون گذاشت ! بعدشم روبوسی و تبریک عید و عیدی !!! من هنوز اندر احوالات ذوق زدگی به سر میبردم و داشتم لاریسا رو ماچ میکردم که رضا دست به نقد یه چک ۲۰۰ هزار تومنی در وجه بنده کشید و من از حال ذوق زدگی به حال ذوق مرگی انتقال پیدا کردم !!! البته با تاکیدات فراوان که ۵۰ هزار تومنش مال لاریسا است ! و بدین صورت لاریسا اولین عیدی عمرش رو دریافت کرد .ووووش ....به من که حسابی چسبید آخه روز قبلش تندیس بودیم من ۱۸۸ تومن یه ساعت Guess خریدم و فکر میکردم همون عیدیمه ٬ اما شوشو خان کلی شرمنده فرمودند و اسباب خوشحالی رو مجددا فراهم کردند !! نزدیک ظهر رفتیم خونه ماما ابنا و بعد از ظهرشم رفتیم دیدن خاله بزرگم که خونواده خاله منیرم و دایی ام هم اومدن و روز خوبی رو گذروندیم . فرداصبحش رضا بعد از اینکه چند بار گفت: بابایی ٬ تو هم فردا با مامانی میای ...من میام فرودگاه دنبالتون..٬میریم دیلم و از این حرفا... و لاریسا رو مطمئن کرد به زودی دوباره هم رو میبینیم !! راه افتاد و با دوستش رفتند. منم هر چی داشتم و نداشتم دادم برد تا راحت باشم و جالب اینجا بود که بازم یه ساک تا لحظات آخر جمع کردم ! و رفتم خونه مامان اینا و تا شب رفتیم خونه دو تا از دایی هام برای عید دیدنی. روز سوم پروازم بود .راه افتادیم و با شایان رفتیم فرودگاه و اون بیچاره به خاطر من ۷ تومن جریمه شد !!! خلاصه ...در طول پرواز لاریسا خواب بود البته به جز ۱۰ دقیقه اولش که منو کشت ! یه دختری کنار من نشسته بود که لاریسا هر ۳ ثانیه یه بار همونطور که رو دست من داشت شیر میخورد سرشو بر میگردوند عقب و یه دل سیر نگاهش میکرد!!! دوباره ۳ ثانیه شیر میخورد باز بر میگشت نگاهش میکرد !!! انگاری میترسید دختره فرار کنه ! خلاصه اونقدر از سر و کول من بالا رفت تا بالاخره خوابوندمش .البته تو فرودگاه تا رضا برسه یه حال اساسی به من داد و حسابی کولی بازی در آورد.


چند روز اول سفرمون به دید و بازدید و رفت و آمد گذشت. یه روزش رو هم به اتفاق دوستان خوبمون رفتیم یکی از شهرسستان های اطراف و ناهار رو در دل طبیعت خوردیم. البته لاریسا در کل زیاد راحت نبود و نق نق میکرد ٬ اما یه کم که خوابید سرحال شد. از اون جا که اومدبم رفتیم یه جایی که تمامش مزرعه گندم بود .وای نمیدونین چه منظره عالی بود .گندم ها همه یکدست سبز و بلند ...یاد کارتون آن شرلی افتاده بودم !!! چند تا عکس خیلی خوشگلم از لاریسا گرفتیم که حتما براتون میذارم.


تو این فواصل هر وقت که لاریسا خواب بود من یه سر به بازار میزدم و خرید پرید میکردم. یکی دوباری هم با خودم بردمش ٬ البته همه اش بقل بابا جونش بود !
در کل با اینکه امسال بیشتر از سالهای پیش گشتیم وبیرون رفتیم٬ با این حال سفر سختی بود اونم به خاطر لاریسا .واقعا راست میگن آدم بچه دارنباید جایی بره ها !!!!
برگشتمون هم واسه خودس ماجرایی بود ! اون آقایی که واسه ما بلیط گرفته بود به ما گفت پرواز ساعت ۹ صبحه و ما هم ساعت ۸ و ربع ماهشهر بودیم و تا رسیدیم فرودگاه از دور دیدیم همه دارن سوار هواپیما میشن !!!! و کاشف به عمل اومد که ایشون ساعت پروازو اشتباه به ما گفته ان !!! خلاصه تا ما رفتیم تو سالن همه تو هواپیما بودن! تنها شانسی که آوردیم این بود که کارکنان گیت آدمای خیلی خوبی بودن و چند بار با بیسیم با خلبان صحبت کردن و اجازه گرفتن که ما سوار شیم.خلاصه با  کلی گانگستر بازی و کلی خواهش سوار شدیم .تا حالا همچین بلایی سرم نیومده بود .که اومد ! و جزوی از خاطرات سفرمون شد !


و الان هم چند روزیه من درگیر مراقبت از لاریسا خانومم ! آخه سرما خورده! دیروزم بردمش دکتر و یکسری دارو و قطره بینی داد و گفت حمام و بخور هم بادت نره. خلاصه که فعلا حسابی بد اخلاق و نق نقو شده و مخ منو خورده . امیدوارم هر چه زودتر خوب بشه...و امیدوارم هیچ کدوم از بچه ها مریض نشن.مخصوصا اینکه تو فصل خیلی بدی هستیم...


خوب...اینم بگم لاریسا در اولین نوروزی که داشت٬ ۱۵۰ هزار تومن عیدی گرفت و یه قورباغه سبز و بامزه که قور قور میکنه ٬ یه آلبوم صورتی ناز از طرف دوست فسقلی اش ماهان و یه شلوار و یه لباس آبی بانمک .
خوب دوستای نازنین ببخشین که سرتونو درد آوردم و پستم طولانی شد.تو پست بعدی حتما بیشتر از لاریسا مینویسم و کارهایی که میکنه و نمیکنه !!!


                                دماغوی مامان ٬ عاشقتیم...
                                     فین فینوی فسقل مامان٬ زودتر خوب شو عزیزم.

/ 8 نظر / 7 بازدید
مریم

سلام آیدا جون. عیدت مبارک.[هورا] چه عجب اومدی . دلمون برات تنگ شده بود. این پستت هم اصلا قبول نیست چون عکس لاریسای عزیزو نذاشتی[زبان][شوخی] امیدوارم سال خیلی خوبی در انتظارت باشه.[قلب]

مریم

سلام سلام دووووووووم[نیشخند] فردا میام میخونم[نیشخند][چشمک]

نوشا

سلاااااااااااااااااان آیدا جونم کجایی ؟!! تو ماهشهر چه کار میکردی؟!!!! منم عید ماهشهر بودم ... تازه دیلم هم رفتم !!! [تعجب] زود باش عکسای لاری رو بذار که دلمون براش تنگ شده [ماچ][قلب] مواظب خودتون باشین[ماچ][بغل]

میتی وماهیش

سلام.....خوش به حال شما و لاریسا جون... چه عیدی هایی...چه روزهای خوبی... امیدوارم همیشه شاد باشی....

مریم

سلام سلام آیدا جونم خوبی؟ خوشحالم که به شما و نی نی لاریسا خوش گذشته[گل][گل][گل][گل][گل] عیدیهاتون هم مبارک[گل]

مامان آرتا

سلام عیدتون مبارک!‌خدا رو شکر که خوش گذشته !چه شوشو ی با حالی!‌ما تولد داریم نمیائین؟

مامان آئین

سلام عزیزم ... عیدت بازم مبارک خوشحالم که سغر خوبی داشتین ... البته موافقم که با بچه ها مسافرت خیلی سخته ولی بازم خوبه به نظرم ... امیدوارم که زودی لاریسا خوب شه ... منتظر عکساش هستیم [ماچ]