ما اومديم..

09.gifسلام

این سلام رو کسی میگه که بیشتر شکل یه سنگواره یا همون فسیله تا آدمیزاد!!!

اول اینو بگم که یه دنیا دلم برای همه تون تنگ شده بود .این چند وقت بیشتر از همه چی دوری از دوستای گلم اذیتم کرد.12.gifحالا عوضش جبران میکنم ...میام و به همه تون سر میزنم .

خوب بریم سر اصل مطلب. نبودن بنده این چند وقت بخاطر خرابی ویندوز نبود ...چون اونو که همون اول طی یک عملیات مهندسانه ردیفش کردم ...نبودنم بدلیل اثاث کشی بود14.gif43.gif

وای که حتی از اسمشم تنم میلرزه 84.gif.نمیدونین چه عذابی کشیدم این چند هفته.ظاهرا مدام کارگر داشتم تا کارامو بکنه اما چه فایده ؟! ریخت و پاش و شلوغی و کثیفی و حرص و جوشش که اول و آخر مال خودم بود.واییی که چه اعصابی ازم خورد شد 97.gif.همه چی قاطی شده بود.اولین مشکلم هم با سرکار لاریسا خانوم بود که تازگی به اندازه کره الاغ کدخدا ازم سواری میگیره141fs743150.gif  اصلا نمیذاشت من به کارام برسم تا از جلوی چشمش رد میشدیم جیغ و دادش بلند میشد.

خلاصه که اثاث ها رو جمع کردم٬ فرش ها رو هم دادم بشورن٬پرده ها رو هم در اوردم شستم به چه خیالی؟...به خیال این که قراره پولمون رو صاحب خونه بده تا بلند شیم اما ای دل غافل که ایشون پول نداشتن !!!19.gifباورتون میشه؟! وضع ما دقیقا  مثل رابینسون کروزوبود ...زندگی تو یه برزخ . با کلی اثاث بسته بندی  گوشه خونه٬ کف پذیرایی هم که پتو پهن کرده بودیم .خونه مونه مون هم حسابی سرد بود اونوقت کاشف به عمل اومد که باید صبر کنیم تا اقا مستاجر جدید پیدا کنه  و بعد پول ما رو بده4fvgdaq_th.gif!!! و اینجا تازه جای قشنگ ماجرا بود! چون من حتی نمیتونستم از خونه بیام بیرون و چند روزی  پیش مامان اینا بمونم چون هر روز چند نفر میومدن و میرفتن و هیچ خبری هم نمیشد . تا حالا تو زندگیمون اینقدر بد نگذشته بود.

بالاخره بعد از کلی اعصاب خوردی و کل انجار یکی خونه رو پسندید و  قرار شد پول ما رو بده . روز اثاث کشی هم شانسی که آوردم لاریسا رو گذاشتم خونه همسایه مون .اخه تو این مدت خیلی با اونا جور شده.و دیگه نگرانش نبودم.تا چند روز بعدشم که الان باشه..بنده درگیر جابجا کردن اثاث ها بودم و هنوزم هستم 46.gif.البته مامانم و داداشم و خاله ام طبق معمول خیلی کمکم کردن. دستشون درد نکنه. 09.gif

فعلا تا اطلاع ثانوی ما اینجا هستیم .من که با رضا شرط کردم از اینجا پا نمیشم تا خونه بخره.دیگه توانشو ندارم .اثاث کشی با یه بچه یعنی فاجعه. امیدوارم آقا رضا حالا حالا ها دیگه هوس مغازه خریدن به سرشون نزنه تا ما بتونیم خونه بخریم.البته اینجورایی که بوش میاد تصمیم دارن لطف کنن یه لنج (کشتی ) دیگه بخرن و خلاصه این که من بیچاره این وسط گیر افتادمoath.png.

فکر کنم با خوندن این پست  افسردگی گرفتین نه؟ ببخشید .اگه نمیگفتم غم باد میگرفتم!!!

حالا برای این که کامتون شیرین شه میرم سراغ لاریسا ...

نمیدونین چه وروجکی شده. یه دقیقه رو زمین نمیمونه...تو بغل هم کنترل کردنش سخته!287.gif مدام خم میشه تا همه چی و بگیره. خیلی با نمکه ..فوری هم هر چی دستش بیاد میکنه دهنش. عاشق کنترل و تلفن و موبایله.البته این آخری رو از بس شنیدیم چقدر آلوده اس بهش نمیدیم .

اطرافیان رو حسابی میشناسه . کلی هم با سیاست شده. چند شب پیش رضا نشته بود رو ی صندلی و درس میخوند منم تو آشپز خونه مشغول بودم .لاریسا هم جلوی رضا رو زمین دراز کشیده بود .یه دفعه دیدیم چنان لبی ور چید و بغض کرد که دلمون کباب شد .رضا فوری بغلش کرد و قربون صدقه اش رفت و شروع کرد به بوسیدنش.جالب اینجا بود که تا از رو زمین برش داشت و بوسش کرد چنان لبخدی زد و کیفی کرد که نگو .ما دو تا همینطور مبهوط بودیم .کلی  هم خندیدیم از دست این کلک زدنش.relaxed.gif

واییی تا یادمه از چنگ انداختنش بگم...تازگی باهاش بازی که میکنم شروع میکنه به جیغ و سر و صدا و حسابی که ذوق زده میشه چه چنگولایی می اندازه که نگو . صورتشو میچسبونه به صورتم و با دستاش صورتمو میگیره و این جریا منجر میشه به جراحات متعدد که جای دو تاش هنوز رو صورتمه 216.gif!!!

لاریسا حسابی زبل شده ...من که اسمشو گذاشته ام اصغر ترقه !! مدام وول میزنه .راستی غلت هم میزنه.خیلی وقته البته.کامل بر میگرده رو سینه اش ولی تنبل خانوم هنوز نمیتونه خودشو بکشه جلو.

راستی ۱۶ بهمن قراره بریم تاتر بیضایی. کلی ذوق زده ام .خیلی وقته تاتر نرفته ام  اونم کار بیضایی .بد نیست یه حال و هوایی هم عوض میکنم بعد از این همه کار و اثاث کشی و این حرفا ...البته اونم یه جورایی بهم نمیچسبه چون فرداش لاریسا رو باید ببرم برای چکاپ ۶ ماهگی اش و واکسن هم داره. خدا کنه این دفعه هم راحت بگذره.

ببخشید دیگه...خیلی سرتون رو درد اوردم .راستی میخواستم پینگ کنم اما هر کاری کردم نتونستم وارد سایت بلاگرد بشم .تو این مدت مشکلی پیدا کرده؟

زود زود میام و عکس میذارم .دوستون دارم...

گلکم٬نازکم٬ملوسکم٬

                              مامانی عاشقته...لاریسا ترقه!!!love070.gif

/ 6 نظر / 8 بازدید
نسيم

هوووووووورراااااااااااااااا اولين يادگاری رو خودم ميزارم ايدا جونم خسته نباشی مبارکه خونه جديد لاريسا جونم.شيطون خانوم.دلم واست کلی تنگ شده بود.يه عالمه.اصلا نميتونی فکرشم بکنی خوشحالم که بعد از مدتها اپ کردی ايدا جون و از خودتون گفتی. دوست دارم لاريسا جونم

هاله

ميارک باشه خونه جديد اميدوارم هر چه زودتر يه خونه خوشگل بخری و راحت شی چرا عکس لاريسا را ديگه نميذاری؟

مژگان (مامان آندیا جون)

سلام آیدا جون خونه جدید مبارک. امیدوارم تو جای جدید راحت باشین . اسباب کشی همینه دیگه خانوم عوضش بعد که جا افتادین حسابی روحیه ات عوض میشه. دیروز هم خیلی جایت خالی بود انشا ء الله دفعه بعد حتما منتظرتونیم