و اما لاريسا...

سلام

نمیدونم اول خبرهای خوب رو در مورد لاریسا بدم یا خبر بد رو؟!....  چون خبر بد کم تره اول اونو میگم:

                                      l.gif

لاریسا دو روزه که میشه گفت سرما خورده! میگم میشه گفت٬چون خدا رو شکر خیلی حاد نیست و خوشبختانه فعلا تب نداره. اما دماغش کیپ میشه و خرخر میکنه ٬سرفه و عطسه هم گاه گداری میکنه. اما از اونجایی که بچه ام خیلی مظلومه زیاد منو اذیت نمیکنه و فقط مدام بهانه خواب رو میگیره و یه کم بیحاله.

دیشب گذاشتمش تو گهواره اش که پائین تختمونه ولی دیدم اصلا راحت نیست طاق باز بخوابه و بینیش مدام اذیتش میکنه . برای همین خوابوندمش پیش خودم تا بتونه چند ساعتی دمر بخوابه.

صبح هم بردمش پیش دکتر٬چیز خاصی نگفت٬یه آنتی بیوتیک بهش داد که من هنوز مطمئن نیستم بهش بدم یا نه؟! و یه قطره برای بینی اش و گفت تو اتاق بخور بذار که راحت نفس بکشه.اگرم تب کرد قطره استامینوفن بهش بده.

وای...الهی من واسه ات بمیرم مامانی ...

خدا کنه هر چی زود تر خوب خوب بشی  و مامان و بابا رو خوشحال کنی

                       a.gifs.gifi.gifr.gifa.gif l.gif

   خبر بد بعدی اینه که من حسابی ریزش مو گرفته ام!!  البته تقصیر خودمه چون اصلا یاد خودم نیستم و گاهی روز میاد و میره و من یه لیوان شیر هم نمیخورم . امروز که لاریسا رو بردم دکتر بهم گفت حتما روزی ۵-۴ لیوان لبنیات بخور همینطور میوه  و سبزیجات. کباب هم خیلی مفیده .البته خودم دقیقا متجه شده ام که ضعیف شدم و تصمیم گرفته ام از امروز حتما به خورد و خوراکم اهمیت بدم. آخه به جز خودم باید به فکر لاریسا هم باشم که میخواد شیر منو بخوره.

حالا خبر های خوب از کار ها و پیشرفت های لاریسا:

خوشحال کننده تر از همه اش اینه که من رو کاملا میشناسه و هر جا برم با چشماش منو دنبال میکنه. هر وقت هم که داره با گریه دنیا رو میذاره رو سرش تا میاد بغل من آروم میشه...

وای چه حالی میده!!!

                                l.gif

 یه چیز جالب و هیجان انگیز دیگه اینکه موقع شیر خوردن بهم میخنده و من حسابی قند تو دلم آب میشه. خیلی کیف میده ... راستی بیچاره بابا ها که از این قسمت از جریان کاملا بی بهره اند!!

هر وقت که داره بیقراری میکنه و جاش کثیفه٬به محض اینکه شلوارش رو از پاش در میارم و دکمه های زیر پوشش رو باز میکنم کاملا ساکت میشه و فوری میفهمه که دیگه چیزی به تمیز شدن نمونده!!!!

                                l.gif

کارگاه حباب سازیش رو هم یه دو هفته ای هست افتتاح کرده و کلی حباب در ابعاد و سایز های مختلف درست میکنه و من در این عجبم که یعنی میخواد دندون در آره؟!!!4_12_12.gif

                                 l.gif

راستی از لباس پوشیدن هم اصلا خوشش نمیاد مخصوصا از مرحله  آستین!!چه کنیم دیگه بچه اروپائیه!! فقط با لباس های لختی حال میکنه!!4_1_216.gif اما در عوض تلوزیون رو تا دلت بخواد دوست داره و هر جای حال که باشه سعی میکنه برگرده و تلوزیون رو ببینه ! مخصوصا اگه کانال شو باشه که دهن هم مهمونمون میکنه!!

                                 l.gif

خلاصه که این موشی خانوم ما داره هر روز بزرگتر میشه و کارای تازه یاد میگیره و  با بزرگ شدنش این ترس هم در من بزرگ میشه که نکنه تو تربیتش اشتباه کنم. اخه دیگه کم کم وقتیه که بچه کاملا به محیط اطرافش توجه میکنه و همه چی براش زیر ذره بینه.

/ 2 نظر / 28 بازدید

امیدوارم هر چی زودتر خوب بشه ، خانومی ما. در ضمن نگران ریزش مو نباش ،خیلی طبیعیه. مخصوصن اگر سزارین شده باشین که به خاطر عوارض بیهوشی ریزش مو قطعن پیش میاد. ولی به هر حال خیلی خوبه که از همین الان خودتونو تقویت کنین . چون من این کارو نکردم و از موها شروع شد و الان نمی شه ناخونهامو نگاه کرد ، در حالیکه یه روز با ناخونهام پز می دادم. حالا همش کج و کوله شده. این که ظاهره ، خدا می دونه توی بدنمون چقده داغون شده و خبر نداریم . تا میتونین خودتونو تقویت کنین . در ضمن خیلی مواظب چشمای گلمون باش . چون دکتر ها به شدت تاکید می کنند که بچه ها نباید پیش از دو سال زیاد تلویزیون نگاه کنند ، با اینکه خیلی دوست دارن و ما فکر می کنیم خیلی چیزها رو از طریق تلویزیون می شه یادشون داد ولی اصلن براش مفید نیست .

مامان نورا

بابا یادم رفت اسممو بذارم ، قبلیه من بودم که پیغام گذاشتم . اینم یه بوس!