سلام...

خوبید ؟ اوضاع و احوال چطوره؟ چه میکنید ؟ من ؟ خوبم ...لاریسا هم خوبه..رضا هم همینطور.

اگه نبودم...شاید علت گنده اش تنبلی باشه...نمیدونم...یه کم هم سر خودمو گرم درس کردم..اینه که زیاد پای نت نبودم...  امامیدونین ؟  به این نتیجه رسیدم دوستای خوبی مثل مامان دیبا و پرند بهترین روش وبلاگ نویسی رو دارن...مختصر مینویسن ولی در عوض تقریبا اکثر روزها میتونن پست بذارن و مهمتر از همه اینکه خاطره ای رو از دست نمیزنن و میتونن تا از یادشون نرفته ثبتش کنن.

نمیدونم میتونم یا نه...اما دوست دارم به این سبک نزدیک بشم...یه جورایی میشه گفت آهسته و پیوسته ...یا..یه چیزی تو مایه های...متفکر ... کم بخور همیشه بخور !!!نیشخند

فعلا چون سایت های آپلود عکس فیلتره ...به ناچار باید دستنوشته های  این حقیر رو تحمل نمایید....اونم بدون عکس و زنگ تفریح !خجالت 

خوب اول از همه بگم حدود یه ماهی میشه که دفتر دستک کارشناسی ارشد رو ولو کردم و دوباره شروع کردم به درس خوندن...ماجرا تا همینجاش خوبه ...اگه بخوام ریزش رو تعریف کنم اشکتون در میاد !!!

البته بعضی روزا انصافا لاریسا خوب همکاری میکنه و من میتونم یه کم مبحث ها رو پیش ببرم...اما بعضی وقتا هم که بچه ها از اون دنده اند و اصولا تمام تلاششون اینه که نذارن ادم به هیچ کاری برسه...میدونین که ؟! اما خوب...این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست ! و بنده به هیچ وجه کوتاه نمیام...اینو گفتم که دیگه اصرار نکنیننیشخند...نه...اصلا جون شما راه نداره ! اینجانب بد جوری مصمم گشته ام !!!

راستش تو این مدتی که نبودم...دو بار رفتیم سفر ...بار اول سفرمون به رامسر بود که بدک نبود و خوشگل ترین جای سفر هم ظهری بود که لاریسا رو بردم دریا....بازم صد حیف که نمیتونم عکسشو با اون مایو دو تیکه اش بذارم که ببینین ! نمیدونین چه ذوقی کرده بود ...نزدیک بود خودشو پرت کنه تو آب و خفه بشه ...از زور خوشحالی...

اونقدر گفت : دیا (بر وزن دریا‌) و جیغ زد و ذوق کرد که ما رو هم سر شوق آورده بود...

و از اون به بعد بود که لاریسا خانوم هر جا اثری از آب , در هر شکلی ببینه میگه دریا...حالا میخواد خلیج فارس باشه...یا رود خانه...یا هر نشونه ای از آب و آبادانی تو تلوزیون یا کتاب...با لگن پر از آب و وان حمومش...یا حتی شلنگ آب و آب فشان تو باقچه ها و حوض و خلاصه هر چیزی که تو این مایه هاست , دریا محسوب میشن !

سفر دوم هم جنوب بود که من و لاریسا تنها رفتیم...اونم سفر خوبی بود هر چند کوتاه...و تو اون سفر بود که لاریسا دریا رو به معنی واقعی کلمه دید و البته حقیقتش اینه که کمی هم از عظمت اون ترسید ! و مثل دریای شمال جرات نکرد جست و خیز کنه و بی پروا بازی کنه...و به هیچ وجه از من دور نمیشد ...یا حتی تو ساحل که آب کم عمقه نمینشست ! و وقتی اوردمش ساحل و لباس تنش کردم انگار خیالش راحت شد و با خوشحالی دریا رو نشون میدا و میگفت : دیا...ماما...دیا (dayya)!!

ماجرای دریا رو داشته باشید تا بیام و از ماجرای اتا (atta ) یا همون قطار براتون بگم...

درست ١۵ روز دیگه پنجمین سالگرد عقدمونه...

"your best friend is the man who knows all about you , "but still likes you

اینو نوشتم که بگم رضا تو این مدت مسداق واقعی این جمله بوده و این بزرگترین نعمت تو زندگیمه. عاشقانه دوستت دارم همسر مهربون و بردبارم . زندگی کردن با تو شیرین تر از اونیه که بشه تصور کرد. تو این چند وقت اخیر با همه اتفاقاتی که افتاد اینو بهم ثابت کردی.

امیدوارم بتونم همسر خوبی برات باشم.قلب

 دیگه ایندفعه زود میام...قول میدم. فندق کوچولو هاتون رو ببوسین .تا بعدماچ

/ 1 نظر / 4 بازدید