مصائب مادرانه و پدرانه!!!

سلام به همگی٬

امان از دست این فسقلی ها که آدم در کنارشون یه دقیقه هم وقت اضافه نمیاره. تو این پست میخوام از روزهای اول به دنیا اومدن لاریسا بگم .البته با یک ماه تاخیر:

راستش زایمان اونقدر ها که فکر میکردم ترسناک نبود٬اگه بخوام با انصاف برخورد کنم ٬میشه گفت اصلا ترسناک نبود! اصلا سخت هم نبود !البته باید قبول کرد که اولا کار دکترم فوق الاده بود٬دوما بیمارستان لاله فوق الاده بود ٬ سوما من آدم زیاد بد مریضی نیستم!

در کل قبل از عمل توهمات خیلی وحشتناکی داشتم ٬ از لحظه اولی که از اتاق عمل میام بیرون تا یه هفته بعد رو وحشتناک تصور میکردم!اما اصلا اینطور نبود ...

حتی غصه این رو داشتم که لحظه اول چطوری از روی تخت اتاق عمل برم روی تخت خودم بخوابم!!نگران لحظه ای بودم که میخوام از تخت بیام پائین و راه برم٬ نگران تعویض پانسمان و خلاصه هزار تا چیز دیگه!! اما واقعیت با تصورات من فرسنگ ها فاصله داشت! البته تا آخر عمر ممنون دکتر کمال فر هستم که کارش اینقدر عالی بود و من اینقدر راحت بودم٬ چون بعدا کسانی رو دیدم که بعد از یک ماه هنوز دولا دولا راه میرن!!ولی من خدا رو شکر٬خیلی راحت و با کمترین درد این دوره رو گذروندم.

اما قسمت دوم ماجرا به همین خوبی ها نموندو تقریبا همه چی از دماغ من بیچاره در اومد!

بعععله....لاریسا خانوم زردمبو میشوند!!!! 29_1_14.gif

لاریسا زردی گرفت و ناچار شدیم بستری اش کنیم. رفتیم بیمارستان پیامبران و بستریاش کردیم. وای ... وقتی اون لحظه ها رو یادم میاد٬ نفسم میگیره. خیلی بد بود. تمام لباس هاشو در آوردن و براش چشم بند گذاشتن! وقتی پرستاره داشت چشم بند رو براش میذاشت گفت؛ اکثر بچه ها از این چشم بند بدشون میاد و گریه میکنن اما شما برش ندارین تا عادت کنه٬ اما فرشته کوچولوی ما اصلا بی قراری نکرد و مثل خانوما خوابید٬ همین هم باعث شد ما بیشتر دلمون براش بسوزه.

وضع من به نسبت باباییش خیلی بهتر بود ٬چون من میتونستم گریه کنم و دلم یه کم سبک شه36_1_44.gif٬ اما اون طفلک چشماش قرمز شده بود و فقط نگاهش میکرد۲ اخه واقعا هم قیافه اش مظلوم شده بود.خلاصه اون شب بابا رضا اخر وقت رفت خونه و من موندم و خاله منیر و لاریسا. از این که اون شب چی به من گذشت و چه شبی بود هیچی ننویسم بهتره٬ فقط اینو بگم که اینقدر بهم فشار اومد که ساعت ۲:۳۰ صبح زار زار زدم زیر گریه!!! خلاصه صبح شد و وقت خون گرفتن از بچه های طفل معصوم رسید٬ اینم که بیچاره ها چقدر گریه کردن تا خون دادن بماند...

تا ظهر با چند تا از مادر هایی که مثل من اونجا بودن دوست شدیم و یه کم روحیه م بهتر شد اما هر چی که به بعد از ظهر نزدیک میشدیم و وقت ملاقات ٬ من حالم بدتر میشد!! دلم میخواست بابا رضا زود تر بیاد و من بشینم یه دل سیر براش آبغوره بگیرم!!

وقتی هم که اومد یه جعبه دستمال کاغذی برداشتم و رفتیم پایین و من از تو آسانسور شروع کردم به گریه تا یک ساعت بعدش !!!4_9_7.gif

به این میگن افسردکی از نوع حاد!!!

جالب اینجا بود که تو راهرو همه بد جوری به بابایی نگاه میکردن٬ حتما فکر میکردن اون منو چزونده که اینطور اشک میریزم!!!

خلاصه بعد از کلی آبغوره گیری و نغ زدن من یه کم آروم شدم و رفتیم بالا. یه کم بعدش مامانم و خاله اومدن ملاقات و من دوباره با دیدنشون زدم زیر گریه!!!!!!!!

خلاصه دوباره رفتیم پایین ومامان اینا کلی حرف زدن و شوخی و مسخره بازی تا من حال و هوام عوض شد یه کم خندیدم! با مزه اینجا بود که رضا هر چند دقیقه یه بار میگفت: عیال ٬ نمیخوای دوباره گریه کنی؟!! بیا یه کم دیگه گریه کن!!

اما باید اعتراف کنم شب دوم خیلی بهتر از اول بود و حال همه ما بهتر بود ٬یه پرستار مهربون و وظیفه شناس تا صبح بالای سر بچه ها بود و ازشون پرستاری کرد . نزدیکای صبح هم خودش بیدارمون کرد تا بهشون شیر بدیم.

 صبح همجواب ازمایش ها اومد و ما دیدیم زردی همه شون اومده پایین !! خیلی خوشحال کننده بود36_1_33.gif. تا ظهر لاریسا رو مرخص کردیم و اومدیم خونه. من که از زور خستگی رو پا بند نبودم. بعد از ناهار دوش گرفتم و خوابیدم. بعد از ظهر هر مامان اومد لاریسا رو حموم کرد.

خلاصه مصائب  ما به همین جا ختم نمیشه اما در همین حد میگم که چند بار بعد از اون ما از فرشته کوچولومون ازمایش گرفتیم و هر بار دلمون ریش میشد تا بالاخره بعد از منفی بودن جواب کشت ادرارش٬ معلوم شد که زردی اش چیز خطر ناکی نیست و خودش رفع میشه.

در نهایت باید به عرض برسونم که خانوم هنوزم کمی تا قسمتی ! زرد تشریف دارن4_13_4.gif٬ ولی دیگه کاری از دست ما بر نمیاد.

این هم از ماجرا های ۲ هفته اول زندگی لاریسای فسقلی ما.

خدا بقیه اش رو به خیر کنه!

/ 5 نظر / 7 بازدید
مرضيه

سلام. خدا را شکر همه چيز به خير و خوشی تموم شده. کوچولوتو ببوس

هديه

سلام خوشحالم که لاريسا خوشگله اين مدت رو پشت سر گذاشته. زرديش هم می‌ره. ايليا هم زرد شد ولی کارش به بيمارستان نرسيد. خسته نباشی خانم

مامان نی نی گولو

سلام آيدا جون من عکسهای لاريسا کوچولو رو ديده بودم .... خيلی موشه ... مخصوصا لباش خيلی خوشگله فکر کنم برای پستت پيغام هم گذاشته بودم ... فکر کردم عکس جديد گذاشتی .... خوب بازم عکس بذر ديگه

مامان نی نی گولو

در مورد زردی بايد بگم که من که داشتم می خوندم حالم بد شده بود و داشت گريه ام می گرفت ... مخصوصا اون قسمت چشم بند زدن به لاريسا خوشگله .... الهی بميرم واسه اين نی نی گولوهايی که زردی گرفتن ... حالا حتما تا حالا زرديش خوب شده ... مگه نه ؟!!؟! حالا باز خوب که لاريسا خانم دختره و ختنه کردن نداره ... من که از الان عزای ختنه کردن رو گرفتم از قول من اين خانم خانمای خوشگل رو ببوس

عمو جان

سلام لاريسا جان بازم نتونستم عکسات رو ببينم دلم خيلی برات تنگ شده ميبوسمت با مهر